LanceTS napisał(a):

http://sjp.pl/lamentowa%C4%87
Teraz odpowiedz sobie na pytanie, kto tu płacze? Prognozujemy, przewidujemy, dyskutujemy nad przyczynami słabej frekwencji. Nie widziałem żeby ktoś tu płakał.
Jak Ci przeszkadza taka dyskusja to po prostu nie bierz w niej udziału, ale ja jestem ciekawy z jaką prędkością sprzedają się bilety i jaka będzie frekwencja. Jestem ciekaw bo od tego zależy ile będzie osób na meczu, a dla mnie każdy wynik poniżej kompletu na DERBACH to nieporozumienie. I od tego też zależy jak klub będzie wychodził z długów. Wiec mimo wszystko jest to ważne i dyskutowanie o przyczynach słabej frekwencji nie jest pozbawione sensu.
Z jednym się zgadzam = MOBILIZACJA!!!
|
http://www.wsjp.pl/index.php?id_hasla=9064
To jest temat "Bilety". Kogo interesuje co Twój kuzyn robił z ojcem i matką rok temu, i że na Legie chyba nie idą bo jeszcze nie wiedzą... ? Co to są Trudne Sprawy... Od biadolenia (
http://sjp.pl/biadolenie) na forum bilety szybciej nie będą się sprzedawać i frekwencja się nie zwiększy .