|
Jak Narazie Kazik daje rade , niech dadza mu szanse do konca kontraktu , z taka kadra to i nowy trener cudu nie zdziała , cociaz kazik muglby wiecej dac pograc młodym , zeby łapali pewnosc siebie , czasem brakuje impulsu w meczu a on nie robi zmian , mógł by posadzic na lawce boguskiego czy jankowskiego z dwa mecze i dac szanse kuczakowi lub handzlikowi na prawej pomocy
|