Lupo napisał(a):

|
Dzięki za odpowiedź, a jakich ubezpieczycieli byście polecali? Zależy mi głównie na OC, więc tutaj najtańsza opcja wchodzi w grę, chyba, że jacyś inni ubezpieczyciele mają fajne pakiety z assistance czy AC.
|
sprawdź też PZU, dają extra -15% przy nowej polisie i przeniesieniu
np. matiz 232 za OC,
z NNW 264,
z Asistance, NNW 380