Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_358
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28622
Stary 26.11.2015, 11:48
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Kupię wódkę na wesele interesują mnie
stock
stumbras
Pan Tadeusz
Wyborowa (ale naprawdę w ostateczności)

Ktoś ma jakieś dojścia do tańszej? jakiś przedstawiciel, knajpa?

http://taniechlanie.pl/stock Sam szukam jakiś promocji bo też potrzebuje na wesele, a tą okazje to muszę zobaczyć bo wydaje mi się nie realna że za 0,7 Stocka cena 23.99 za tyle to można 0,5 kupić na promocji.
Odpowiedz cytując