leszekm napisał(a):

A gdze tu jest napisane ze koniec z odszkodowaniami?
Napisane jest tylko ze zostal na te kwot nalozony 70% podatek. Zeby kwota sie zgadzala to wyplaca to pod inna nazwa (np.jako premia) albo zwieksza kwote zeby zgadzala sie kwota netto i Panstwowe pieniadze wroca do Panstwa w kwocie podatku.