Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12110
Stary 25.11.2015, 19:52
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
No wlasnie jesli beda wyniki to i kibice sukcesu wroca. Tak to dziala.
Ale po co mają wracać...? Niech nie wracają. Kto ma być to będzie! Prawdziwi przyjdą .
Z resztą mecz "dla Wisły" pokazał jak na dłoni ilu nas jest faktycznie jest... Czekałem wtedy , i się doczekałem wyniku na trybunach i kupionych biletów...

...i do dzisiaj się zastanawiam czy tenże wynik mnie zaskoczył czy nie
Odpowiedz cytując