wislakrakow124 napisał(a):

|
No wlasnie jesli beda wyniki to i kibice sukcesu wroca. Tak to dziala.
|
Ale po co mają wracać...? Niech nie wracają. Kto ma być to będzie! Prawdziwi przyjdą .
Z resztą mecz "dla Wisły" pokazał jak na dłoni ilu nas jest faktycznie jest... Czekałem wtedy , i się doczekałem wyniku na trybunach i kupionych biletów...
...i do dzisiaj się zastanawiam czy tenże wynik mnie zaskoczył czy nie


