Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
12104
25.11.2015, 18:17
hubert.fan
napisał(a):
Byłem około południa po bilety dla znajomych to mała kolejka się utworzyła do kas, potem ciągle ktoś przychodził, z tego co zauważyłem dużo osób kupowało bilety na PESEL dla innych, także zlikwidowanie obowiązku posiadania karty kibica według mnie poprawi trochę frekwencję na stadionie.
Obowiązuje jeszcze promocja 5 zł za bilet na dowolny sektor dla tych którzy nie byli na nowym stadionie (oprócz VIP)
Także brać rodzinę, znajomych czy nieznajomych i na Wisłę
A nuż ktoś połknie kibicowskiego bakcyla
Na pewno, tak jak połknęli na Legii rok temu...
Te bilety za 5 zł to cios w budżet klubu i tyle. Na takich meczach się zarabia a nie rozdaje bilety okazjonowiczom...
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan