Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2270
Stary 25.11.2015, 16:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Grunt to mieć dobre samopoczucie i uważać, że się wszystko wie najlepiej, choć podstaw żadnych...

ps. to nie o Kazku było...
Czy ja gdzieś powiedziałem, że wiem wszystko? Podstawy? Wystarczy popatrzeć na grę Wisły i wyniki! Dla mnie to jest podstawa mojej i NIE TYLKO MOJEJ oceny pracy Kazka. A dobrego samopoczucia niestety nie mam a wręcz przeciwnie, trwoga przed wynikiem Derbów i kolejnych trzech albo nawet czterech meczów... I naprawdę mam nadzieję, że jeśli Kazek nie będzie się potrafił wnieść na wyżyny swych trenerskich umiejętności to przynajmniej Głowa z Mąką będą potrafili zmobilizować chłopaków w szatni do walki i wykrzesania z siebie tego co mają najlepsze. No i niech Cierzniak będzie w naprawdę super formie! Oto moje samopoczucie.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!