Wlasnie chce zabrac kumpla co nie ma kk i nigdy nie byl na meczu. Wybiera sie moze ktos do kas i kupilby dla niego bilet? Nie chce pozniej w dniu meczu stac w kolejkach. Pierwszy raz na meczu bedzie wiec bilet za 5zl. Moze akurat mu sie spodoba i bedzie jezdzil ze mna regularnie
