Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
12098
25.11.2015, 14:33
Byłem około południa po bilety dla znajomych to mała kolejka się utworzyła do kas, potem ciągle ktoś przychodził, z tego co zauważyłem dużo osób kupowało bilety na PESEL dla innych, także zlikwidowanie obowiązku posiadania karty kibica według mnie poprawi trochę frekwencję na stadionie.
Obowiązuje jeszcze promocja 5 zł za bilet na dowolny sektor dla tych którzy nie byli na nowym stadionie (oprócz VIP)
Także brać rodzinę, znajomych czy nieznajomych i na Wisłę
A nuż ktoś połknie kibicowskiego bakcyla
Ostatnio edytowane przez heoij : 25.11.2015 o godz. 15:26.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij