Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12098
Stary 25.11.2015, 14:33
Byłem około południa po bilety dla znajomych to mała kolejka się utworzyła do kas, potem ciągle ktoś przychodził, z tego co zauważyłem dużo osób kupowało bilety na PESEL dla innych, także zlikwidowanie obowiązku posiadania karty kibica według mnie poprawi trochę frekwencję na stadionie.


Obowiązuje jeszcze promocja 5 zł za bilet na dowolny sektor dla tych którzy nie byli na nowym stadionie (oprócz VIP)

Także brać rodzinę, znajomych czy nieznajomych i na Wisłę


A nuż ktoś połknie kibicowskiego bakcyla
Ostatnio edytowane przez heoij : 25.11.2015 o godz. 15:26.
Odpowiedz cytując