Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2268
Stary 25.11.2015, 13:55
Był już poprzednik, który jakimiś sukcesami niby by się mógł pochwalić, a jego kadencja bokiem wychodzić będzie nam przez jeszcze jakiś czas. Ja zdecydowanie wolę Moskala bez sukcesów.