|
Warsztatu jakim dysponuje Moskal nie będę krytykował, bo go nie znam. Jeżeli takowy posiada, powinien go jakoś przekazać piłkarzom. Tak więc albo go nie ma, albo ma problem z komunikacją. Uważam jednak, że Wisła zasługuje na trenera, który potrafi pochwalić się jakimkolwiek sukcesem w swojej dotychczasowej pracy. Czym może pochwalić się Moskal? Chyba tylko długa serią zwolnień. Po kolejnym zwolnieniu, będzie mógł się chociaż pochwalić rekordową liczą remisów.
|