cudlaty napisał(a):

Kaziu i charakter, charyzma, energia... to są rzeczy nie możliwe!
Pozostaje się modlić...
|
Aha więc jemu tego wszystkiego brakuje bo nie skacze i nie wrzeszczy przy bocznej linii, kurcze piłkarze jakoś w wywiadach go chwalą, za warsztat za to, że niektórych potrafił podnieść po pracy z jakże charyzmatycznym, energicznym i charakternym Smudzie. W dodatku Kaziu z tego co pamiętam nie narzekał nigdy na jakość piłkarzy których ma do dyspozycji i chyba nigdy nie będzie się z klubem sądził o zaległe pieniądze.
W mojej ocenie i pewnie nie tylko w mojej Moskal jest najlepszą opcją na ten czas, ciągle się kształtuje jako trener co na pewno zaowocuje w przyszłości.