Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2265
Stary 25.11.2015, 13:25
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Kaziu i charakter, charyzma, energia... to są rzeczy nie możliwe!
Pozostaje się modlić...
Aha więc jemu tego wszystkiego brakuje bo nie skacze i nie wrzeszczy przy bocznej linii, kurcze piłkarze jakoś w wywiadach go chwalą, za warsztat za to, że niektórych potrafił podnieść po pracy z jakże charyzmatycznym, energicznym i charakternym Smudzie. W dodatku Kaziu z tego co pamiętam nie narzekał nigdy na jakość piłkarzy których ma do dyspozycji i chyba nigdy nie będzie się z klubem sądził o zaległe pieniądze.
W mojej ocenie i pewnie nie tylko w mojej Moskal jest najlepszą opcją na ten czas, ciągle się kształtuje jako trener co na pewno zaowocuje w przyszłości.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com