serek.c2 napisał(a):

|
Pogadaj z zawodnikami, którzy mieli z Moskalem przyjemność grać albo trenować pod jego okiem, to może coś w tym pustym palniku Ci zaświta odnośnie charyzmy i charakteru Kazka. Jeśli swoją opinię wyrażasz na podstawie "bo na meczu spokojnie stoi zamiast drzeć mordę jak Ojrzynski" to pogratulować.
|
cycu pusty palnik masz ty...
a Kazek jaki jest każdy widzi... wg mnie i wielu innych nie jest On żadną wartością dodaną dla tej drużyny a taką powinien być! I tyle w temacie...
bez odbioru