Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.11.2015, 13:04
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Kaziu i charakter, charyzma, energia... to są rzeczy nie możliwe!
Pozostaje się modlić...
Pogadaj z zawodnikami, którzy mieli z Moskalem przyjemność grać albo trenować pod jego okiem, to może coś w tym pustym palniku Ci zaświta odnośnie charyzmy i charakteru Kazka. Jeśli swoją opinię wyrażasz na podstawie "bo na meczu spokojnie stoi zamiast drzeć mordę jak Ojrzynski" to pogratulować.