cudlaty napisał(a):

Kaziu i charakter, charyzma, energia... to są rzeczy nie możliwe!
Pozostaje się modlić...
|
Pogadaj z zawodnikami, którzy mieli z Moskalem przyjemność grać albo trenować pod jego okiem, to może coś w tym pustym palniku Ci zaświta odnośnie charyzmy i charakteru Kazka. Jeśli swoją opinię wyrażasz na podstawie "bo na meczu spokojnie stoi zamiast drzeć mordę jak Ojrzynski" to pogratulować.