|
Bardziej chodzi o to, żeby kopacze pokazali ten charakter, bo co zmieni Kazek w sytuacji kiedy co poniektórzy znowu urządzą sobie konkurs w kopaniu się po głowie zamiast grać w piłkę i na przykład trafiać do pustej bramki.
Powód: tak o
Ostatnio edytowane przez fst : 25.11.2015 o godz. 06:08.
|