Temat
:
DERBY KRAKOWA! 29 listopada, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Zooey_Deschanel
Member
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles
Offline
#
39
24.11.2015, 19:57
Na ważne mecze zawsze potrafili się spinać, więc wydaje mi się, że wygrana będzie. Pytanie - jak wysoka.
Zooey_Deschanel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zooey_Deschanel
Znajdź inne posty napisane przez Zooey_Deschanel