hubert.fan napisał(a):

A Ty nie rozumiesz, że mieli razem walczyć jako sojusznicy przeciwko terrorystom z państwa islamskiego i Ruscy mieli prawo przekraczać granicę bo zostało zwarte porozumienie ?
|
Poważnie wierzysz, ze Putin walczy z ISIS ? Bo fakty (cele po bombardowaniu via staelita) pokazują, ze walczą raczej z przeciwnikami Assada z opozycji syryjskiej (nie mającą nic wspólnego z ISIS) a nie z ISIS. Bombardowanesą cele na obszarach gdzie nie ma ISIS. W dzisiejszym świecie pełnym satelit nic się nie ukryje albo bardzo mało. Wierzysz w jakieś porozumienie bez udziału Turcji pozwalające bezkarnie przekraczać jej granice ? Przeciez to niepoważne.