To w takim razie jak Turasy są takie mądre to niech sobie sami tam walczą a nie proszą o interwencje inne państwa. Przecież to nie problem Rosji tylko Turcji bo oni graniczą z Syrią i Irakiem.
Widocznie terroryści Turkom są na rękę co potwierdzili zestrzeliwując rosyjski samolot.
Cytat:
Zaznaczył, że Turcja zaatakowała rosyjski samolot, który bierze udział w walce z terroryzmem, i zrobiła to, mimo że Rosja zawarła z USA porozumienie w sprawie zapobiegania takim incydentom w Syrii.
- Turcja, jak wiadomo, jest w szeregu tych, którzy twierdzą, że podobno walczą z terroryzmem w składzie amerykańskiej koalicji - oświadczył Putin.
- Nie wiem, komu było potrzebne to, co dziś zrobiono, w każdym razie nie nam - zaznaczył Putin w Soczi.
- Zamiast niezwłocznie nawiązać z nami niezbędny kontakt, strona turecka, o ile mi wiadomo, zwróciła się do swych partnerów w NATO w celu omówienia tej sprawy, jakbyśmy to my zestrzelili ich samolot, a nie oni nasz - powiedział prezydent Rosji.
|
Jeżeli to prawda to ch.. w dupę brudasom ...