hubert.fan napisał(a):

Jeżeli samolot prowadził operację przeciwko terrorystom, a zarówno Turcja jak i Rosja biorą udział w międzynarodowej interwencji przeciwko państwu islamskiemu to jakim prawem można zestrzelić swojego sojusznika ?
[/B]
|
Jakiego sojusznika ? Rosja jest w NATO ? Po drugie mieli sobie pozwalać w dalszym ciagu na bezkarne naruszanie swojej granicy ? Z mapek, które są już publikowane wynika, ze kacap skrócił sobie przelot nad Syrią wlatując w wąski cypel tureckiego terytorium.
Za chwilę nad Syrią będą latać nie tylko ruscy więc do śmiechu im też nie będzie. Poza tym ruscy muszą uwa żać na rakiety ziemia - powietrze, bo helikopter kacapski dostał już taka rakietą (fim jest już w necie).
Cytat:
|
Putin im tego nie popuści.
|
he, he, he a onie się Putina wystraszyli, gdyby się go bali to udawaliby że nie widzą tego samolotu. A jak widać nie udawali. Putin to może im naskoczyć, najwyżej np. podłożyć bombę w Istambule, bo tak umie ten KGB-wiec walczyć.