Temat
:
DERBY KRAKOWA! 29 listopada, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
31
24.11.2015, 11:17
Widzieliście, jak słabo schodzą bilety? To chyba będą najbiedniejsze Derby jeśli chodzi o frekwencję.
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion