|
Prawda jest taka, że najbliższe spotkania będą decydujące i dadzą odpowiedź na pytanie czy w przerwie zimowej czeka nas zmiana trenera, bo jakoś nie wierzę, że za brak punktów w Derbach i meczami z Lechem i Legią głową pewnie odpowiedziałby trener a nie zawodnicy. Mamy tak spłaszczoną tabelę, że w przypadku porażek możemy spaść w dolne rejony i będzie ciężko, zatem nie pozostaje nic innego jak wierzyć, że piłkarze jednak nie zagrają w tych meczach na pół gwizdka.
|