|
Ja podejrzewam, że może i oferowali dobre pieniążki za niego oraz dla niego samego. Pro prostu mając w pamięci opinie kolegów o samej Turcji z tej opcji zwyczajnie nie chciał skorzystać, nawet kosztem dużych pieniędzy. Pewnie chciał zostać w Polsce, a że nie płacą w Wiśle to chciał rozwiązać kontrakt, wziąć kase do końca kontraktu (nawet po sądach) i grać w innym klubie...
|