Temat
:
DERBY KRAKOWA! 29 listopada, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
czechu
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
26
23.11.2015, 23:51
rywalka nie będzie mogła skorzystać z Polczaka, który dostał dzisiaj 4 żółtą kartkę i musi pauzować. Ten mecz trzeba po prostu wygrać!!!
czechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czechu
Znajdź inne posty napisane przez czechu