Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10302
Stary 23.11.2015, 21:43
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
BlurgH, przeczytaj powyższy tekst jeszcze raz, ze zrozumieniem tym razem i przestań siać panikę!
Nie sieję paniki - miałem okazję przerabiać podobną sytuację na własnej skórze... Deklaracje, obietnice,plany a potem i tak ch...j strzelił wszystko, jak się okazało, że posypał się maleńki kamyczek, który trzymał prowizorkę w kupie, a człowiek został bez kasy, bo pracodawca w lakonicznym oświadczeniu napisał, że "w trosce o zabezpieczenie interesów naszych pracowników ogłaszamy upadłość".

Nie widzę przesłanek do tego, żeby obecna sytuacja w Klubie była czymś innym, niż podobną prowizorką.
Mam nadzieję, że niedaleka przyszłość pokaże mi, jak bardzo się myliłem.

Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując