cudlaty napisał(a):

|
BlurgH, przeczytaj powyższy tekst jeszcze raz, ze zrozumieniem tym razem i przestań siać panikę!
|
Nie sieję paniki - miałem okazję przerabiać podobną sytuację na własnej skórze... Deklaracje, obietnice,plany a potem i tak ch...j strzelił wszystko, jak się okazało, że posypał się maleńki kamyczek, który trzymał prowizorkę w kupie, a człowiek został bez kasy, bo pracodawca w lakonicznym oświadczeniu napisał, że "w trosce o zabezpieczenie interesów naszych pracowników ogłaszamy upadłość".
Nie widzę przesłanek do tego, żeby obecna sytuacja w Klubie była czymś innym, niż podobną prowizorką.
Mam nadzieję, że niedaleka przyszłość pokaże mi, jak bardzo się myliłem.
