wiesniak842 napisał(a):

|
Jak tak patrzę kogo zatrudniałem w pierwszym sezonie to: Kamil Majernik ze Słowacji, Kazimierz Sokołowski ( kończy mu się kontrakt z Legią), Cevat Guler z Turcji, Milan Savkovic z Serbii. Michalczyka, Bahra i Marca zostawilem i sa u mnie do tej pory.
|
Dzięki. Ale żaden nie chce u mnie pracować
