Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
12094
23.11.2015, 16:57
Przechowanie w depozycie coś kosztuje ? Nie wchodzę z takimi rzeczami i nie wiem dlatego z góry dzięki za odpowiedź.
Czyli na sektorach E nie ma depozytu tylko koło Wiślackiego Świata ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.11.2015 o godz. 17:03.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij