Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12094
Stary 23.11.2015, 16:57
Przechowanie w depozycie coś kosztuje ? Nie wchodzę z takimi rzeczami i nie wiem dlatego z góry dzięki za odpowiedź.

Czyli na sektorach E nie ma depozytu tylko koło Wiślackiego Świata ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.11.2015 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując