Mario Nh napisał(a):

Ideal normalnie. W takim razie gole was, nakladam brylantyne i podbijam na PW
A co do tego czy najlepszy. Trzeba jeszcze troszke poczekac na aktualizacje jakies, gdyz im dalej w las tym wiecej niedociagniec sie uwidacznia ale ogolnie w wiekszej czesci popieram opinie.