Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6623
Stary 23.11.2015, 16:45
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Która pamięta X-tkę.
Ideal normalnie. W takim razie gole was, nakladam brylantyne i podbijam na PW

A co do tego czy najlepszy. Trzeba jeszcze troszke poczekac na aktualizacje jakies, gdyz im dalej w las tym wiecej niedociagniec sie uwidacznia ale ogolnie w wiekszej czesci popieram opinie.
Odpowiedz cytując