Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MatiRbk
Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12089
Stary 23.11.2015, 16:37
A wiec tak oficjalnie Na mecz derbowy zamkniete jest sektor C oraz B11,B12 a takze H11!!
Oficjalna liczba na danych trybunach jest taka: G-5451 F-1875 E-8787 D-1873 B-1275 A-2506 H-1799 co daje lacznie 23 566 widzów a na chwile obecna na danych sektorach pozostalo : G-912 F-886 E-4246 D-101 B-1163 A-1051 H-1275 a wiec 9634 biletow pozostalo na te sektory podsumowujac 23 566 - 9634 = 13 932 miejsca sa zajete na Derby do calej puli z tych sektorow nalezy takze wliczyc 2646 miejsc z Prasy,RTV,Vip,Skyboxy a wiec pojemnosc stadionu na Derbach wynosi 26 212 tyle na chwile obecna moze zasiasc osob na stadionie o ile nie zostana otworzone sektory B11,B12,H11 na co sie raczej nie zanosi Oczywiscie ta lioczba 13 932 jest bez tych 2646 miejsc ktorych nie ma w sprzedazy jak zobaczyc czyli Vip Prasa Rtv Skyboxy Brak biletów na sektory G1,G2,G3,G4,D21,D23,D24!!!!Ostatnie sztuki pozostaly na D11,D12,D22,F21,A22,
Ostatnio edytowane przez MatiRbk : 23.11.2015 o godz. 16:41.
Odpowiedz cytując