|
Społeczna odpowiedzialność to takie mydlenie oczu...Alternatywne scenariusze ? Litości - na to był czas w zeszłym roku. Jak jeden czy drugi bank powie, że Telefonika ma miesiąc ( do końca roku ) na pozbycie się klubu, to wobec braku kupca - ( nie czarujmy się, nikt przy zdrowych zmysłach nie ma zamiaru płacić zobowiązań klubu wobec Cupiała )witamy IV ligę pod nazwą TS Wisła Kraków, a po S.A słuch zaginie szybciej, niż nam się wydaje.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|