Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12088
Stary 23.11.2015, 15:31
Inne kluby w ekstraklasie mają taką możliwość nawet bez żadnych skanów.

Co do Derbów:
Cytat:
Nie ma już wejściówek na sektory: D21, D23, D24. Ostatnie bilety pozostały na sektory: D22, D11, D12, F21. Na sektor G pozostało 900 biletów.
Odpowiedz cytując