Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12085
Stary 23.11.2015, 15:06
Ważna informacja dotycząca kupna biletów:

Cytat:

Od 25 listopada obowiązywać będą następujące zasady zakupu biletów na mecze Wisły Kraków rozgrywane w Krakowie:
1. Osoby posiadające ważne Karty Kibica mogą nabywać bilety na dotychczasowych zasadach, tj. w kasach w Strefie Kibica oraz w Internecie na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Ważna informacja - do wejścia na mecz niezbędne jest posiadanie Karty Kibica w momencie wchodzenia na stadion oraz dokumentu tożsamości potwierdzającego dane widniejące na Karcie Kibica.

2. Osoby nieposiadające Karty Kibica (tj. osoby, które nigdy nie posiadały Karty Kibica bądź ich Karta Kibica jest nieważna na dzień 25 listopada br.) mogą zakupić bilet wyłącznie w kasach w Strefie Kibica. Do zakupu konieczne jest podanie: imienia, nazwiska, nr PESEL. Ważna informacja - przy wejściu na stadion niezbędne będzie okazanie biletu oraz dokumentu tożsamości potwierdzającego dane widniejące na bilecie.

Karty Kibica na nowych zasadach

Od 25 listopada zmienią się również zasady wyrabiania Kart Kibica. W związku z nowymi przepisami Wisła Kraków SA zaprzestanie pobierania wizerunku kibica i wyrabiania Kart Kibica ze zdjęciem. Osoby posiadające dotychczasowe Karty Kibica, które nie będą chciały aby ich Karta Kibica zawierała zdjęcie, mogą wyrobić duplikat Karty Kibica bez zdjęcia. Wymiany będzie można dokonywać od 25 listopada w Strefie Kibica oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl na dotychczasowych zasadach.

Bilety przez Internet tylko z Kartą Kibica

Przypominamy, że Karta Kibica umożliwia zakup biletów przez Internet. To najwygodniejsza i najszybsza forma zakupu wejściówek na mecze Wisły Kraków, która pozwala na skorzystanie z rabatów w przypadku wcześniejszego zakupu oraz unikniecie kłopotliwego stania w w długiej kolejce w dniu meczu.
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA



http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_kart_kibica/
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując