Karherop napisał(a):

Nie opłaciłem. I właśnie nie mogę dokonać ponownej wpłaty, bo nie ma takiej opcji na stronie klubu.
Jeśli po 3-5h wygaśnie to spoko, natomiast w mailu od payu widnieje zapis że serwis dopiero po 10 dniach bez wpłaty anuluje transakcję.. sam się zdziwiłem tym zapisem.
|
Tym myślę, nie ma się co przejmować. Anulację przeprowadza serwis z biletami, więc jeżeli nie otrzyma wpłaty, miejsce ''zarezerwowane'' wraca do puli sprzedaży po 3-5 godzinach.
Mam nadzieję, że bilet zakupiony
