|
Odnosnie Jankowskiego i Urygi zostalo juz napisane wszystko. W jakim stanie musi byc nasza akademia, skoro the best from the best nie sa w stanie ich "pobic"?
Apropo- doplaccie te 2zl na Akademie przy zakupie biletu. Chyba, ze w dalszym ciagu chcecie ogladac gwiazdy tego pokroju.
Szukac nru telefonu do Wawrzynca Rajchela, czy jak mu tam bylo.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 23.11.2015 o godz. 10:29.
|