krzaq12 napisał(a):

Jasne, nie zapomniałem że sektor C jest wyłączony ze sprzedaży. Sprzedano niecałe 15 tys. biletów+bilety których nie uwzględnia sprzedaż internetowa (sektor szkolny i bilety vip). Zakładam że daje to około 16 tys.
|
Ale chyba jeszcze nie ma dostępnych wszystkich sektorów w sprzedaży. Na stronie masz napisane, że zostało 9743 bilety, tak więc 15 tys. byłoby możliwe w przypadku otwarcia wszystkich sektorów. Poza tym myślę, że jakbyśmy przekroczyli te 15 tys. sztuk to klub by o tym poinformował.