MatiRbk napisał(a):

|
Teraz pytanie dlaczego E12 jest zamkniete skoro SKWK informuje ze sektor MABG jest na E11 tylko
|
To proste.
Sektor E12 również tworzy ''sektor szkolny'' w razie większej ilości zgłoszeń zostanie on przeznaczony dla dzieciaków. Zresztą jest to napisane na oficjalnej stronie klubu.
krzaq12 napisał(a):

|
Osobiście obstawiam, że skończą się w środę. Natomiast tempo sprzedaży jest dobre. Do meczu zostało 7 dni, a klub sprzedał około 16 tys. biletów.
|
Już 16 tys biletów? Przyznam nie śledzę, ale rozumiem, że odjąłeś od tego sektor C
