kornd napisał(a):

|
Odnośnie piątkowego meczu przypomniało mi się, że latem klub miał propozycję transferu Jankesa za 500 000 euro. którą ten podobno odrzucił. Zarząd klubu, mógł ją przyjąć i postawić go przed faktem dokonanym, to ten nie miałby wyjścia, a tak to widzimy co jest.
|
jesli zawodnik mowi 'nie' to znaczy,ze żadnego transferu nei będzie.można go odelac do rezerw,mozna go nawet zwolnic z obowiązku treningowego ale kontrakt wyplacac do konca i tak trzeba.