|
Wydaje mi sie, ze losowe. Mniej wiecej w srodku rundy jesiennej pierwszego sezonu zaczely sie spekulacje, potem pertraktacje i trwalo to z dwa miesiace w sumie. Sypneli kasa i to srogo. Nie dosc, ze splacili dlugi to jeszcze dali na transfery 20 baniek ojro (po modyfikacji budzetu). Pierwszy raz taka sytuacji mi sie przydarzyla szczesrze mowiac. W drugim sezonie tak jak wyzej, wydalem na transfery z 20 baniek ojro, pod koniec sezonu mialem bilans finansow prawie 40 na minusiei nagle.... podpisano umowy ze sponosrami na taka kwote, ze sezon skonczylem 150 tysiecy na plusie (doszly nagrody za sezon, wystepy w pucharach itp itd takze). Ogolnie sielanka.
|