|
Ja się tylko nabawiłem kompleksu Jagi - skończyła 15/16 na 9 miejscu, ja na 2, ale wszystkie mecze z nimi srogo w dupę. Aktualnie jestem przed okienkiem zimowym 16/17 i klub dalej w rękach Cupiała i w transferach nie da się szaleć - wolne transfery/wypożyczenia i tyle, gotówkowo jak na razie jeden zawodnik.
|