Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
28615
22.11.2015, 11:06
Ja bym Ci polecała jakiś pendrive Kingstona.
Co prawda nie mam go, więc nie powiem Ci z własnego doświadczenia, ale na twoim miejscu zdecydowałabym się na DataTraveler Locker+ G3 na przykład.
http://www.kingston.com/pl/usb/personal_business#dtlpg3
Powód: link
Ostatnio edytowane przez gypsy : 22.11.2015 o godz. 11:07.
gypsy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gypsy
Znajdź inne posty napisane przez gypsy