Karherop napisał(a):

Powiem tak, ważniejszy od wyniku meczu z Górnikiem, jest wynik następnej potyczki derbowej. Jak mamy się napuszyć zwycięstwem z Górnikami i podejść do derbów sielankowo to wolę już nawet z nimi przegrać (czytaj. zremisować).
Bo z całym szacunkiem, mamy wygrać 3 mecze z rzędu? w to nie uwierzę
|
No i to było do przewidzenia.
Ten mecz był jak strzał w pysk od zawodników. Gramy prostą piłkę, dominujemy nad przeciwnikiem który wręcz nas zaprasza do swojej bramki, a tu w 2 połowie jak to powiedzieli komentatorzy "Wisłę porywa UFO".... czy nasz trener potrafi to logicznie wyjaśnić?
Tylko czekać, aż w derbach zanotujemy remis (przepiękne 0-0, czwarty raz z rzędu) lub porażkę.W tym drugim przypadku Moskal powinien być spakowany wraz ze swoimi kilkom pupilkami (Urygą, Jankowski, Cywkąm Crivellaro... paru by się jeszcze znalazło).