Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2219
Stary 21.11.2015, 13:51
tylko dzieki bardzo dobrej obronie i bramkarzowi nie przegrywamy tylko remisujemy .... nie jest Kazka wina ze ma parodystow nie potrafiacych strzelic do pustej bramki , nie jest wina Kazka ze nie ma zadnych manewrow z rezerwowymi bo nasza kadra ma mniej zawodnikow niz 2 ligowe ekipy , nie jest wina Kazka ze zlotousty obiecywacz Gaszynski zafundowal mu linie pomocy w postaci takich gigantow jak : Cywka, Crivaljero, Popovic + Jankowski, Uryga i Boguski.....cala nasza gra to dobry blok obronny - przed nim Maczynski ktory nie ma z kim grac i sie chlopak meczy -bo to nie jest , nie bedzie i nigdy nie byl typowy ofensywny pomocnik i Brozek ktory musi sie wracac po pilki i robic cos z niczego ...Kazek z tego badziewia i tak cokolwiek stworzyl , bo z takimi grajkami to Sparcialy Stary Dziad ze swoja filozofia pilki : dluga dzida na afere - juz by pewnie zamykal tabele ...zamiast opieprzac Kazka to podziekujcie Gaszynskiemu i klakierom Cupialowskim za obiecanki i taki stan kadrowy ....jeszcze zatesknicie za taka gra i takimi remisami