Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 21.11.2015, 12:53
Co tu dużo gadać jeśli w statystykach widać, że mieliśmy tylko 414 wymienionych podań w tym 67% celnych, co jest wielkością rażąco niższą niż w wielu dotychczasowych spotkaniach, a w większość statystyk (piłki wygrane wg stref, kierunek gry, długość podań, posiadanie, strefa strzałów, balans ofensywny, liczba odzyskanych piłek ) była wczoraj na poziomie zbliżonym, a czasami gorszym od poziomu ostatniej drużyny w tabeli?
Ewidentne załamanie dobrej dyspozycji, być może spowodowane tym co napisał kerim1906. Nasze staty z wielu innych meczów w tym sezonie były o niebo wyższe.
Szkoda straconych punktów, oby dyspozycja poszła w górę w następnym meczu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując