Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10295
Stary 21.11.2015, 12:19
^^ różnica taka, że obecnie obiekt jest wykorzystywany. W założeniu miał być to obiekt wielofunkcyjny, gdzie można organizować na przykład koncerty czy inne eventy. Niestety projekt nie spełnia wymogów pożarowych czy BHP dlatego jest to niemożliwe. Póki co jakoś to żyje, jak Wisła spadnie do IV ligi to będzie martwy a wtedy jeden donos do nik i Majchrowski ma kłopot.

Tak więc nie chodzi o sam fakt bankructwa klubu ale ten, że obiektu nie można wykorzystać inaczej. Teraz mogą ściemniać. nie organizujemy koncertów bo Wisła gra i nie można niszczyć murawy, etc.
Odpowiedz cytując