|
Ja mam wrażenie że Kaziu" podkręcił" treningi przez te dwa tygodnie z myślą o derbach,warszawce i amice.Wyraznie było widać że brakuje szybkości ,dynamiki .Wszystko jakieś takie ociężałe.Nie zmienia to oceny Jankowskiego czy Bogusia.Jeden zaliczył w pierwszych 15-stu minutach z siedem strat,drugi tak wyskoczył do główki przy bramce jakby grał w komedii pomyłek.Jestem pewien że za tydzień zobaczymy inna Wisłę.Kaziu doskonale wie co jest ważne dla kibica.Prawdopodobnie poświęcił mecz z żabolami dla lepszej sprawności i motoryki w meczach sezonu .
|