|
Ma ktoś dostęp do indywidualnych statystyk Naszych graczy z tego meczu? Chętnie zobaczę naszych asów z Jankowskim na czele. Miałem wrażenie, że On po asyście nie potrafił zrobić dwóch dobrych kontaktów z piłką, albo złe przyjęcie, a jak to się już udało to podanie fatalne.
Ktoś wie dlaczego zmieniliśmy ustawienie Popovic/Mączyński które dominowało przeciwnika w środku pola i tworzyło bardzo dużo sytuacji na Uryga/Mączyński? W zasadzie wróciliśmy do tego ustawienia z początku sezonu.
|