Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 21.11.2015, 10:39
ale oni wiedza jak grać.
Ale co z tego ze wiedzą. Głowa to nie wszystko. Trzeba miec jeszcze noge która przyjmie piłke, trzeba miec czoło które odbije piłke w dobrym kierunku. W pierwszej połowie powinnismy ten mecz zamknac stanem 3-0 i odbębnić druga połowe.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując