Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 21.11.2015, 08:50
Mam nadzieje ze piłkarze swoją złość wyładują na derbach a nie na Jankowskim. Choć i tak nasze zwyciestwo bedzie w.g. mnie niespodzianką, po ty m co wczoraj widziałem.
Odpowiedz cytując