|
Hmm... a mnie się wydaję, że grają tak jak klub im płaci. Nie oszukujmy się ale większość piłkarzy to najemnicy i nie będą się starać , żyły sobie wypruwać , gdy stan konta nie zgadza się od kilkunastu miesięcy . Trzeba się z tym pogodzić , że dopóki sytuacja w klubie nie będzie normalna to trzeba się spodziewać, że raz na kilka meczy trafi się taki jak z Podbeskidziem czy Jagielonią czyli trafi im się dobry dzień albo im się bedzie chciało ( bo może kasa wpłynęła ).
|