fialo napisał(a):

Jacy oni sa ....
Kolejny ananas Boguski. Magik. Znika na cały mecz i tyle go widziano. I ten wspaniały wyskok do główki niczym Blake Griffin się wybił w powietrze nasz as. Chapeu bas Rafał Jeszcze tylko podbić imununitet na występ w derbach i alleluja i do przodu. MJ7 stoi następny w kolejce.
Kaziu ja Cie prosze pokaż jaja. Oglądałem Handzlika w tym sezonie w rezerwach wielokrotnie. I ręcze każdą kończyna ciała za to, że on NIE JEST SŁABSZY NIŻ TEN JEBANY PARALITYK Z 7KĄ NA PLECACH.
....
|
Ale Boguski to chociaż tam próbował powalczyć
A taki Uryga to patrzył w niebo i prawdopodobnie gwiazdy na niebie liczyl
Gdyby Kaziu miał jaja to by Jankowski po 15 niecelnym podaniu dostał wędkę w 35 minucie
Albo Popovic po 4 strzale w trybuny albo 7 dośrodkowaniu do nikogo po 25 minutach od wejścia na boisko
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"